1. برنج را سه مرتبه با آب سرد بشویید.
2. آن‌ها را در آبکش ریخته و دست راست‌تان را بالای برنج بگیرید و آب سرد را باز کنید. به‌طوری‌که آب سرد به دستان شما برخورد کرده و سپس روی برنج بریزد.
3. برنج را داخل یک قابلمه ریخته و روی گاز بگذارید. اجازه دهید برنج به مدت 20 دقیقه با حرارت زیاد روی گاز بماند.
4. فیله گوساله را به قطعات باریک بریده و آن‌ها را با سس سویا، فلفل، روغن، سیر و کمی شکر مخلوط کنید. بگذارید فیله روی اجاق سرخ شده و به رنگ طلایی درآید.
5. فیله‌ها را از روی اجاق برداشته و کنار بگذارید. قارچ‌های خشک را زیر آب بگیرید تا به خوبی نرم شوند.
6. آن‌ها را با روغن، سس‌سویا، سیر و فلفل ترکیب کنید.
7. هویج، ترب و کلم را خرد کرده و کنار بگذارید. کمی روغن داخل یک تابه ریخته و بگذارید تا داغ شود. حالا هویج ها را با کمی سیر و نمک و فلفل داخل تابه ریخته و بعد داخل یک کاسه بریزید. این کار را با کلم و ترب نیز انجام دهید حالا آن‌ها را نیز کنار بگذارید.
8. یک کاسه برداشته و کمی آب داخل آن بریزید و سپس اسفناج را داخل آن ریخته و اجازه دهید 15 ثانیه در آب بماند و آن‌را کمی بپزید تا نرم شود، همین کار را با کلم بروکلی و جوانه گندم تکرار کنید.
9. آن‌ها را با نمک، سیر و روغن مخلوط کرده و کنار بگذارید. در هر کاسه سنگی مقداری روغن بریزید. برنج را بین این 4 کاسه به‌طور مساوی تقسیم کنید. 10. سبزیجات را مطابق تصویر روی برنج قرار دهید و کمی پاستا کره‌ای روی برنج ریخته و در وسط کاسه‌ها زرده تخم‌مرغ را قرار دهید.
11. مهمترین مزه این این غذا یعنی سس فلفل را کنار زرده تخم مرغ بریزید. دوباره کمی روغن روی محتویات داخل کاسه اضافه کنید. کاسه‌های سنگی را روی اجاق با حرارت زیاد گذاشته تا برای 5 دقیقه بپزند.
12. در این مرحله غذای شما آماده شده است؛ اجاق را خاموش کرده و غذا را سرو کنید( دقت کنید کاسه‌های سنگی بعد از حرارت زیاد اجاق گاز بسیار داغ هستند، چند دقیقه آن‌ها را به حال خود بگذارید تا کاملا سرد شوند).