1. گوشت چرخ کرده و سوسیس را با دست در کاسه بزرگ با هم مخلوط کنید، نگران یکنواخت شدن آن نباشید، چون به تدریج بیشتر مخلوط خواهند شد.
2. مخلوط گوشت را به ۱۲ کره هم اندازه تقسیم کنید. هر یک از توپ‌ها گوشت را روی کاغذ روغنی پهن کنید تا به شکل دایره‌ای به قطر ۱۰ و ارتفاع ۱.۵ سانتیمتر درآید.
3. پنیر و فلفل دلمه‌ای را بر روی شش تا از برگرها تقسیم کنید و برگرهای ساده را روی آن‌ها قرار دهید. دو لایه برگر را به آرامی روی هم فشار دهیدتا لبه ها بهم بچسبند.
4. نمک و فلفل را روی آن‌ها بپاشید. برای منقل ذغالی، ذغال‌ها را داخل منقل بچینید، توری یا سینی مخصوص کباب کردن را روی ذغال‌ها قرار داده و با داغ شدن سینی، برگرها را روی آن بچینید.
5. فاصله ذغال تا سینی را طوری تنظیم کنید که برگرها بدون خطر سوختن، به تدریج مغز پخت شوند. پس از گذشت ۱۵ تا ۱۸ دقیقه، آن‌ها را برگردانید. 6. برای کباب کردن برگرها روی سینی مخصوص گاز (گریل) ، سینی را گرم کنید، حرارت را در درجه متوسط قرار دهید و برگرها را مطابق روش فوق کباب کنید.
7. برای سرو کردن، هر برگر را در بشقاب جداگانه بین برگ‌های کاهو قرار داده و یک گوجه‌فرنگی ریز را با خلال دندان روی ساندویچ قرار دهید.