**: کرم تازه یا Crème fraîche همون طوری که قبلاً گفته بودم کرمی است کمی ترش،‌ و غلیظ که اصالتاً‌ فرانسویه و توی بیشتر کشورهای اروپایی و امریکا پیدا می شه.
بیسکوییت ها رو توی خردکن خرد می کنیم،‌ کره رو اضافه می کنیم. خوب مخلوط می کنیم. یه بشقاب خوشگل که قراره کیک رو توی اون سرو کنیم برمی داریم کمربند قالب کمربندی شماره ٢۶ رو وسط بشقاب خوشگلمون می گذاریم.
مخلوط رو توی کمر بند می ریزیم و با لیسک یا پشت قاشق توی ظرف پهن می کنیم. بشقاب رو توی یخچال می گذاریم تا مایه خودش رو کمی بگیره.
پنیر،‌ کرم تازه،‌ وانیل و خاکه قند رو با هم می زنیم تا یکدست بشه. خامه رو جداگانه می زنیم تا فرم بگیره، ژله لیمو رو توی مقدار آبجوش کمی (به نظرم ١۵٠ سی سی کافیه ولی تا حد ٢۵٠ ممکنه ) حل می کنیم، می‌گذاریم توی دمای اتاق خنک بشه. نه حدی که خودش رو بگیره ولی نباید داغ باشه. وقتی ژله ولرم بود،‌ خامه رو با مواد مخلوط می کنیم و ژله رو اضافه می کنیم. مخلوط رو روی بیسکویت ها،‌ توی قالب می ریزیم و رویش رو صاف می کنیم( ممکن است مقداری میوه ورقه شده روی دیواره قالب بگذاریم و بعد مایه رو بریزیم. من این کار رو نکردم).
اگر می خواهید رویشان میوه خرد شده بچینید این زمان زمان مناسبیه. ظرف رو به یخچال برمی گردونیم تا حداقل ۴ ساعت بمونه.
بعد از ۶-٧ ساعت که کیک کاملاً بسته شده بود،‌ یه بسته ژله توت فرنگی به روشی که روی بسته توضیح داده آماده کردم و مایع رو روی کیک ریختم و چند ساعت دیگه توی یخچال گذاشتم تا ژله رویی هم خودش رو بگیره. دقت کنید که ژله رو به یک باره روی کیک نریزید که یه جا رو سوراخ کنه،‌ به آرومی ریزید. و همین طور ژله خیلی گرم نباشه. می تونید توت فرنگی یخ زده،‌ یا توت فرنگی تازه برای داخل ژله استفاده کنید. اگر از توت فرنگی یخ زده استفاده می کنید برای باز شدن یخش توی میکرو بگذارید،‌ وقتی یخ آن باز شد، مقداری آب خواهد انداخت. که می تونید از این آب به عنوان آب سردی که ژله رو تویش حل می کنید استفاده کنید. توت فرنگی تازه ممکنه کمی سفت تر باشه و گرنه با توت فرنگی تازه هم می‌شه.