این غذا میتواند گزینه مناسبی برای پیش غذا و یا وعده شام باشد. امیدوارم از تهیه و میل کردن این کوکوی خوشمزه لذت ببرید.
همه مواد را باید در حد و اندازه ذرت و نخود فرنگی خرد کنید! پیاز را هم ریز خرد کنید ( ما این طوری دوست داریم که بزرگتر خرد کردم، اگر فکر میکنید پیاز نگینی رو ممکنه دوست نداشته باشید از پودر پیاز استفاده کنید و حذفش کنید، اما من پیشنهاد میکنم یه بارم که شده امتحان کنید هویج را می توانید بعد از خرد کردن با مقداری آب به مدت دو دقیقه در مایکرو با حداکثر توان قرار دهید، یا میتوانید داخل آب جوش ریخته و بعد از دو دقیقه آبکش کرده و خشک کنید ( با حوله کاغذی ) اما در کل نیاز مبرمی به این کار نیست، این کار برای اطمینان از اینکه هویج بعد از پخت کوکو زیر دندان نخواهد آمد انجام میشود.
میتوانید از موتزارلای رنده شده استفاده کنید، اما دقت کنید قبلا از فریزر خارج کنید تا یخ موجود در پنیر کوکو را خراب نکند. در کل هیچ یک از مواد نباید آب داشته باشند.

در این آموزش منظور از ذرت و نخود فرنگی، نوع کنسروی یا پخته شده آنها است.

آرد، تخم مرغ و ادویه ها را با هم مخلوط کنید و به بقیه مواد که با هم ترکیب کرده اید اضافه کنید و خوب هم بزنید.
سپس با قاشق از مواد برداشته و در تابه ای که روغن ریخته و روی حرارت ملایم قرار داده اید، بریزید، زیاد مواد را روی هم انباشته نکنید و همینطور هر بار که میخواهید از مواد داخل تابه بریزید، کل مواد را دوباره هم بزنید و مخلوط کنید، در ابتدای پخت به نظر میرسد که مواد داخل تابه زیاد منسجم نیست ولی نگران نباشید، بعد از سرخ شدن این حالت را نخواهد داشت.
بگذارید پنیر خوب ذوب شده و مواد در حین پختن سرخ شوند، شکل اطراف این کوکو خیلی مرتب و صاف نیست و اگه میخواهید به شکل مرتب تری دست یابید، میتوانید مواد کوکو را داخل قالب ریخته و سرخ کنید. ( مانند شکل ) فقط باید بعد از گرفتن مایه کوکو و هنگام در آوردن از قالب به کمک چاقو دور آن را از قالب آزاد کنید، چون پنیر به اطراف قالب کمی میچسبد، مثل انواع پنکیک!