1. فر را با حرارت 180 درجه سانتي‌گراد گرم كنيد قالب مستطيل 30 × 20 را چرب كرده و با كاغذ بپوشانيد. قهوه را در آب‌جوش ريخته كنار بگذاريد تا خنك شود.
2. تخم‌مرغ‌ها را با شكر‌ قهوه‌اي بزنيد تا كشدار و غليظ شود. قهوه رقيق شده را داخل مواد بريزيد سپس شكلات سياه آب شده، ماست خامه‌اي و آرد مخلوط شده با بكينگ پودر و مواد را داخل قالب بريزيد و به ‌مدت 25 دقيقه قراردهيد.
3. بعد از پخت ار فر خارج كنيد و در همان قالب بگذاريد تا خنك شود. بعد از خنك شدن با كاتر گرد 7 سانتي‌متري كيك را برش دهيد.
4. اطراف كيك را كمي آب‌پرتقال بماليد و ديواره را كمي خامه فرم گرفته، سپس كيك را كنار بگذاريد و با استفاده از كاغذ روغني يا زرورق‌هاي تزييني نوارهايي به ‌اندازه محيط دايره و ارتفاع 12- 8 سانتي‌متري ببريد و شكلات اضافه آب‌شده را به‌صورت يك لايه نازك روي آن ريخته در دماي محيط قراردهيد تا شكلات نسبتا ببندد.
5. سپس نوارها را مطابق شكل دور كيك بسته و در يخچال قراردهيد تا كاملا بسته‌شود( براي اين كار حدودا 30ـ20 دقيقه زمان لازم است).
6. كيك را از يخچال خارج كرده، نوار يا كاغذ را از دور كيك برداشته داخل آن را با خامه فرم گرفته پر كنيد. روي آن ‌را نيز پودر كاكائو بپاشيد و با دانه‌هاي ريز شكلات تزيين نماييد.