1. برای درست‌كردن سس این ماهی سوخاری، سس مایونز، سیر رنده شده، پودر فلفل قرمز، پوست رنده‌شده لیموترش، آب لیموترش و گشنیز خردشده را خوب با هم مخلوط كرده، سپس با نمك و فلفل سیاه طعم‌دار كنید. پس از آنكه مواد خوب با هم مخلوط شدند، كاسه محتوای سس را به یخچال منتقل كنید.
2. فیله ماهی‌ها را شسته و پس از خشك‌شدن، به‌صورت تكه‌های نواری 4 تا 5 سانتی‌متری خرد كنید.
3. هریك از فیله‌های نواری را در تخم‌مرغ زده شده فرو ببرید و پس از آن، در آرد سوخاری بغلتانید. وقتی كه مقداری از فیله‌ها را به همین صورت آماده كردید، آنها را سرخ كنید.
4. برای سرخ‌كردن فیله ماهی‌ها، قابلمه گودی آماده كرده و مقداری روغن در آن بریزید. قابلمه را روی شعله اجاق‌گاز قرار دهید تا روغن خوب داغ شود.
سپس آن تعداد از فیله ماهی‌ها را كه آماده كرده بودید، داخل روغن بریزید و بگذارید سرخ شود.
5. هنگامی كه فیله ماهی‌ها به رنگ طلایی متمایل به قهوه‌ای درآمد، آن‌ها را از روغن خارج كرده و داخل صافی بریزید تا روغن اضافی‌شان خارج شود.
6. در فاصله سرخ‌شدن فیله ماهی‌ها، بقیه را آماده كرده و پس از خارج‌كردن هریك از فیله‌ها از داخل روغن، یكی دیگر را جایگزین كنید. در پایان، فیله‌ها را در ظرفی چیده و سس مایونز با طعم لیموترش را به صورت جداگانه همراه چند برش لیموترش سرو كنید.* ‌به جای آرد سوخاری می‌توانید از پودر خمیر داخل نان‌های فانتزی هم استفاده كنید.