1. پیاز را ریز رنده کنید و آب آن را کاملا بگیرید. سپس در کاسه‌ای گوشت چرخ‌کرده، نمک، فلفل و پیاز را مخلوط کنید و ۱۰ دقیقه خوب ورز دهید تا حالت چسبندگی پیدا کنند و در انتها نیز سبزی‌های معطر خردشده را اضافه کرده و مخلوط نمايید.
2. زعفران دم کرده الیت و آرد سوخاری الیت را جداگانه با هم مخلوط کنید و در این مرحله به مواد اضافه نماييد و فقط در حد مخلوط شدن به هم بزنید، مایه کباب را ۱۰ دقیقه داخل فریزر قرار دهید تا مواد منسجم شوند.
3. سیخ‌های چوبی را از قبل در آب ولرم خیس کنید( چوب‌ها وقتی مرطوب شوند در زمان کباب کردن نمی‌سوزند)، ظرف گوشت را از فریزر خارج کنید. به اندازه لازم از مایه گوشت بردارید و کمی با دست فشار دهید تا رطوبت آن گرفته شود، شکل دهید و به سیخ بکشید.
4. پس از این‌که تمام کباب‌ها را به سیخ کشیدید کف تابه کمی روغن بریزید و کباب‌ها را کف تابه بچینید. با حرارت ملایم و در باز کباب لقمه‌ها را سرخ کنید، پس از سرخ شدن به همراه نان یا برنج و گوجه‌های کباب شده سرو نماييد.


* اگر سبزی تازه در دسترس ندارید از سبزی‌های خشک هم می‌توانید استفاده کنید، برای چسبندگی کباب حتما پس از رنده کردن پیاز را از صافی بگذرانید تا آب اضافی آن کاملا گرفته شود در غیر این صورت کباب‌ها روی سیخ وا می‌روند.
* پس از اضافه کردن آرد سوخاری، مواد را زیاد هم نزنید.
* این کباب را می‌توانید درون فر یا روی اتش ذغال نیز تهیه کنید، در این‌صورت در مدت زمان کباب کردن باید روغن یا کره آب‌شده را مرتب روی کباب‌ها بزنید تا کباب لقمه‌ها خشک نشوند.