1. گوشت را در اندازه‌هایی به قطر ۲ سانتی‌متر تكه‌تكه کرده و سعی كنید قطعات به یك اندازه باشند تا برای كباب كردن هم‌زمان و یك‌سان كباب شوند.
2. پیاز را با رنده ریز رنده كنید و داخل ماست بریزید. آب‌لیموها را بگیرید و با نمك و فلفل و روغن زیتون خوب مخلوط كنید. گوشت را در این مخلوط پیاز و ماست و روغن زیتون و بقیه موادی كه درست كرده اید بریزید و خوب بهم بزنید. سر ظرف را ببندید و آن را در یخچال برای چند ساعتی نگهداری كنید تا گوشت به خوبی ترد و نرم شود.
3. بعد از آن، گوشت‌ها آماده برای به سیخ كشیدن هستند. ابتدا با پشت كارد كمی روی آن بكوبید و بعد آن ها را سیخ زنید. بعد از گذاشتن هر چند تكه گوشت در سیخ، می‌توانید مقداری دنبه هم در سیخ بگذارید، زیرا دنبه از سوختن كباب جلوگیری می كند. همچنین به همراه دنبه می توانید فلفل دلمه‌ای قطعه شده برای طعم دادن لابلای گوشت‌ها قرار دهید.
4. حرارت زغال‌ها باید ملایم باشد تا كباب ما خشك نشود. سیخ‌های كباب را بر روی آتش زغال كباب بگیرید و سعی كنید سیخ‌ها را چند بار بچرخانید تا گوشت‌ها خشك نشوند.
5. حتما قبل از این‌كه گوشت خشك شود آن‌را از روی آتش بردارید كباب نباید خشك باشد. فراموش نكنید كه گوشتی را كه در آب‌لیمو پیاز خوابانده‌اید نرم و ترد است و نیازی به كباب كردن طولانی ندارد.
6. كباب را مي‌توانید همراه گوجه فرنگی كباب شده و فلفل سبز كباب شده به همراه پلو یا نان نوش جان كنید.