هریک از سینه مرغ‌ها را به 2 قسمت تقسیم کنید. به این ترتیب 4 برش سینه مرغ دارید که باید آنها را با کمک بیفتک‌کوب یا وردنه پهن کنید تا ضخامت شان به 3 تا 4 میلی‌متر برسد. برای این کار هر یک از برش‌ها را در کیسه فریزر قرار دهید و با کمک بیفتک‌کوب آن را بکوبید تا پهن شود. سپس مقداری نمک و فلفل روی آنها بریزید و سطح آن را با کمک روغن زیتون چرب کنید. در مرحله بعد، پیازچه، کرفس و جعفری را ساطوری کرده و به همراه زیتون‌ها که هسته آنها خارج شده، در3 قاشق روغن زیتون و به مدت 4 تا 5 دقیقه تف دهید.
پس از آماده شدن مواد درون مرغ، اجازه دهید حرارت آن از بین برود. سپس این مواد را با پنیر پیتزا مخلوط کنید و آن را داخل ورقه‌های آماده‌شده از سینه مرغ بریزید و آن را رول کنید. برای حفظ شکل ظاهری رول، می‌توانید از خلال دندان کمک بگیرید.
سپس سینی فر را با مقدار کمی روغن زیتون چرب کنید و رول‌ها را درون آن بچینید. فر را روی دمای 200 درجه سانتی گراد تنظیم کنید و سینی فر را در آن قرار دهید. پس از 25 تا 30 دقیقه غذای شما آماده می شود.
نكته:
افرادی که تمایل به مصرف پیازچه یا پیاز دارند، می‌توانند میزان پیازچه را دو برابر کنند یا مقداری پیازچه همزمان با سرو غذا کنار رولت مرغ قرار دهند.
گنجاندن کرفس در این غذا، به افراد مبتلا به فشار خون کمک می‌کند تا بتوانند این غذا را در برنامه غذایی خود قرار دهند زیرا کرفس یکی از بهترین گیاهان دارویی برای کنترل فشار خون و به ثبات رساندن آن محسوب می‌شود.