ابتدا بیسکویت را حسابی خرد کنید. می‌توانید از خرد کن برقی استفاده کنید.بیسکوییت را در قابلمه ریخته به آن 1/4 پیمانه شکر اضافه کنید.سپس کره را روی درجه حرارت پایین ذوب کنید و به مواد اضافه کنید. مواد را حسابی با هم مخلوط کنید. سپس آن را در تابه ریخته به کمک گوشت‌کوب و یا ته لیوان آن را فشرده کنيد.
قطر مواد بایستی حدود 2.5 سانتی متر باشه. سپس روی آن را با سلفون بپوشانید و در فریزر بگذارید.پنیر خامه ای را با 1 پیمانه شکر و آرد مخلوط کنید. تخم مرغ ها را یکی یکی به آن اضافه کنید.
مواد را حسابی با هم زن بزنید. سپس خامه را همراه با وانیل و اسانس لیمو به مواد اضافه کرده حسابی هم بزنید. ظرف بیسکوییت را از فریزر بیرون آورده و مواد را به آرامی روی آن پخش کنید. به مدت 15 دقیقه داخل فر تحت درجه 350 درجه فارنهایت یا 177 درجه سانتی گراد بگذارید. سپس حرارت فر را تا 250 درجه فارنهایت کم کرده و 15 دقیقه دیگر در فر بگذارید.بعد از فر بیرون آورده بگذارید سرد شود. می‌توانید به کمک چاقوی نوک تیر دور آن را برش دهید تا راحت تر از قالب بیرون بیاید.
در ظرفی دیگر خامه و وانیل و شکر با هم میکس کرده روی مواد بریزید و به مدت 15 دقیقه دیگر در فر بگذارید. سپس از فر بیرون آورده بگذارید سرد شود و قبل از سرو به مدت 12 ساعت در یخچال بگذارید.
میتوانید روی آن را با توت فرنگی تزئین کنید.