1. آرد و شکر را الک کرده داخل کاسه می‌ریزیم. تخم مرغ‌ها، شیر، کره، وانیل و نمک را اضافه کرده و هم میزنیم تا مایه یکنواختی حاصل شود.
2. یک تابه نچسب کوچک 15 سانتی متری را داغ کرده، حدود 3 قاشق سوپ خوری از مایه را داخل آن ریخته و با حرکت دادن تابه، مایه را در تمام سطح آن پخش می‌کنیم.
پس از این‌که خمیر از کف تابه ور آمد و اندکی قهوه ای شد، آن را بر می‌گردانیم تا طرف دیگر آن هم کمی قهوه‌ای شود. به همین ترتیب تمام مایه را به صورت کرپ می‌پزیم. توجه کنید که در صورت لزوم می‌توانید از اندکی کره یا روغن برای چرب کردن تابه استفاده کنید.
3. در یک تابه بزرگ، ¼ پیمانه کره را آب کرده، شکر قهوه ای، ¼ قاشق چاي‌خوري دارچین و جوز هندی را افزوده، مخلوط می‌کنیم. مخلوط شیر و خامه را افزوده و تا زمانی که مخلوط اندکی غلیظ شود به حرارت دادن ادامه می‌دهیم.
موزها را افزوده و به مدت 3-2 دقیقه می‌پزیم و از سس موجود در تابه روی آن می‌دهیم. سپس تابه را از روی حرارت برداشته و پس از اینکه کمی خنک شد، در هر کرپ یک نیمه موز قرار داده می‌پیچیم، سس را روی آن ریخته و با خامه زده شده و اندکی پودر دارچین تزیین نموده، سرو می‌کنیم.