1. اول خمیر اولیه را تهیه کنید. شیر و زرده تخم‌مرغ را در ظرف مخصوص مایکروویو بزنید و 30 ثانیه در مایکروویو بگذارید. درآورید و کنار بگذارید.
2. سپس در کاسه گود، آرد، شکر و مایه را مخلوط کنید. مخلوط شیر و تخم‌مرغ را به آن اضافه کنید.
3. کره و نمک را هم افزوده و خوب مخلوط کنید. آنقدر آن را ورز دهید تا همه مواد خوب با هم آمیخته شوند و خمیر یکنواختی بدست آید.
4. خمیر را به 5 قسمت مساوی تقسیم کنید، یا به هر تعداد رنگی که در اختیار دارید تقسیم کنید. هر تکه را در یک کاسه کوچک بگذارید و رویش حوله‌ای بکشید.
5. برای رنگ کردن هر تکه، آن را روی سطحی پلاستیکی بگذارید. حدود 10 قطره از رنگ غذای موردنظر را به خمیر مربوطه اضافه کنید و با دست خوب آن را ورز دهید تا رنگ آن یکنواخت شود( شاید بهتر باشد دستکش به دست کنید). اگر لازم شد رنگ بیشتری اضافه کنید. احتمالا هر تکه 10 دقیقه وقت شما را می گیرد، ولی این سخت‌ترین مرحله است و بقیه مراحل آسان است. برای تکه‌های دیگر هم همین کار را تکرار کنید.
6. خمیرها را با حوله یا کیسه‌ای پلاستیکی بپوشانید و بگذارید تا در محلی گرم و بدون رطوبت ور بیایند و دو برابر شوند.
7. روی سطحی صاف آرد بپاشید و خمیر قرمز را رویش باز کنید. یک مستطیل از آن درست کنید و تکه زردرنگ را هم باز کرده و روی آن بگذارید. تکه‌های دیگر را هم به شکل مستطیل‌های هم اندازه باز کنید و به ترتیب روی این دو بگذارید.
8. حالا زمان پیچیدن همه آن‌ها با هم است. همه لایه‌ها را محکم به شکل رولت بپیچید و سپس رولت آماده را داخل قالب چرب شده بگذارید. فر را تا 375 درجه فارنهایت گرم کنید.
9. قالب را داخل فر قرار دهید و بگذارید نیم ساعت حرارت ببیند تا وقتی که روی کیک تقریبا قهوه‌ای شود. سپس آن را از فر دربیاورید و بگذارید کاملا سرد شود. سپس آن را ببرید و سرو کنید.