1. با استفاده از همزن برقی ابتدا کره را خوب بزنید.
2. سپس خاک قند و وانیل را به آن بیفزایید و خوب با هم ترکیب نمایید.
3. آرد را به همراه آرد ذرت الک کنید و آن‌ها را به ترکیب کره اضافه نمایید. آن‌ها را با سرعت پایین همزن فقط تا حدی به هم بزنید که با هم ترکیب شوند و خمیر صاف و یک‌دستی تهیه شود.
4. خمیر را حداقل 30 دقیقه در یخچال قرار دهید. دمای فر را روی 160 درجه سانتی‌گراد تنظیم کنید.
5. سینی فر را با کاغذهای شیرینی پزی یا روغنی بپوشانید. خمیر را از یخچال بیرون بیاورید. دستتان را کاملا به آرد آغشته نمایید و از خمیر آماده شده، توپ‌های کوچک تهیه کنید.
6. آن‌ها را داخل سینی فر، در فاصله 5 سانتی‌متری از هم بچینید. با استفاده از چنگالی که آن را به آرد آغشته نموده‌اید، روی توپ‌ها را فشار دهید تا به ضخامت یک سانتی‌متر برسند.
7. بیسکوییت‌ها را به مدت 10 الی 15 دقیقه داخل فر قرار دهید تا زمانی که رنگ آن‌ها تغییر کند. بعد از خارج نمودن آن‌ها از فر، مدتی صبر کنید تا بیسکوییت‌ها داخل سینی سرد شوند.
8. برای تهیه کرم، ابتدا کره را خوب بزنید و سپس خاک قند و آب‌لیمو کافی به آن بیفزایید و خوب به هم بزنید تا کرم غلیظی تهیه شود. برای تهیه کرم تمشک یا آلبالو، نیمی از کرم تهیه شده را با تمشک( یا آلبالو) مخلوط کنید تا کرمی با رنگ صورتی ملایم و خوش رنگ به دست بیاورید.
9. کرم سفید یا صورتی را روی نیمی از بیسکوییت‌ها بمالید و روی هر کدام از آن‌ها یک بیسکوییت دیگر قرار دهید.
10. حالا یویوها آماده‌اند تا از شما پذیرایی کنند. می‌توانید این بیسکوییت‌ها را به مدت 5 روز و حتی بیشتر در ظرف در بسته‌ای نگه داری نمایید.