1 – تخم مرغ، شکر، کره، عسل، نمک، وانیل و شیر را مخلوط کرده با همزن دستی هم بزنید. سپس پودر خمیر مایه فوری را با کمی آرد مخلوط کرده به مواد اضافه کنید.
2 – آرد را به تدریج به مواد اضافه کرده و مخلوط کنید تا خمیر نرم و لطیفی بدست آید. خمیر را روی سطح آرد‌پاشی شده به مدت 10 دقیقه ورز دهید تا چسبندگی آن گرفته شود. باید دقت داشته باشید که آرد اضافه به خورد خمیر ندهید.
3 – خمیر آماده شده را داخل ظرفی که آن را کمی با روغن مایع چرب کرده‌اید و گنجایش دو برابر حجم خمیر را دارد قرار دهید و یک دور در کاسه بگردانید تا همه جای آن چرب شود. روی خمیر را بپوشانید و در جای نسبتا گرم قرار دهید تا حجمش دو برابر شود.
4 – بعد از آماده شدن خمیر، پف آن را با فشار مشت خود به آرامی بخوابانید و کمی ورز دهید بعد به کمک وردنه به شکل مستطیل باز کنید.
5 – درفاصله استراحت خمیر مواد میانی را آماده کنید. موز خرد شده را با گردو، شکر و دارچین مخلوط کنید.
6 – روی سطح خمیر کره بمالید سپس مواد میانی را روی آن پخش کنید. خمیر را رول کرده درسینی چرب شده مخصوص فر قرار دهید وبگذارید 20 دقیقه دیگر استراحت کند.
7 – روی خمیر را با زرده تخم مرغ بوسیله قلم‌مو به آرامی رومال کنید. خلال پسته یا کنجد یا هرمغز دلخواه بپاشید ودر فر از پیش گرم شده با حرارت 190 درجه سانتیگراد به مدت 25 تا 30 دقیقه قرار دهید تاروی نان طلایی شود. پس از پخت وسردشدن برش بزنید.

* تمام مواد میانی را با هم مخلوط کنید می‌توانید بجای دارچین، پودر کاکائو را در آب جوش حل کرده و به مواد میانی اضافه کنید خمیر را با وردنه باز کرده و از مواد میانی روی خمیر قرار دهید.