تمام مواد باید به دمای محیط برسند. فر را در موقع شروع کار با 180 درجه سانتیگراد روشن می کنیم. آرد را الک می‌کنیم. کره و پودر قند را با قاشق مخلوط می کنیم بعد با همزن می‌زنیم تا جائی که رنگش کرم رنگ و حجمش دو برابر بشه. تخم مرغ و وانیل را بهش اضافه می کنیم و خوب به هم می‌زنیم.
آرد را کم کم اضافه می کنیم تا جائی آرد اضافه می کنیم که خمیر مقداری چسبندگی را داشته باشه. هر مقدار از خمیر را که مایل هستیم به رنگ دیگه باشه جدا می کنیم. اگر مایل به داشتن رنگ قهوه‌ای باشیم مقداری پودر کاکائو به خمیر جدا شده اضافه تا رنگ دلخواه را بدست بیاریم بعد اگر خمیر باز چسبندگی داشت کمی آرد بهش می‌زنیم در استفاده از آرد مراقب باشید چون شیرینی را بعد از پخت سفت می کنه.
از رنگ‌های مجاز خوراکی برای داشتن رنگ‌های دیگه استفاده می کنیم به همان ترتیب اضافه کردن پودر کاکائو. روی خمیرها را می‌پوشونیم برای اینکه خشک نشن احتیاجی به استراحت نیست. از هر خمیر به تعداد پنج تا شش توپ درست می کنیم و به صورت گلبرگ اطراف یک توپ خمیر با رنگ متضاد قرار می‌دیم تعداد گلبرگ‌ها سلیقه ای هست.
با کمی فاصله از هم اون ها را در سینی فر می چینیم احتیاجی نیست سینی فر را چرب کنیم. سینی را در فر به مدت پانزده تا بیست دقیقه قرار می‌دیم. بعد از پانزده دقیقه سینی را از فر در می‌آوریم و تکون می‌دیم. اگر شیرینی ها در سینی حرکت کردن آماده است.