1. ماهی را شسته و پوست و تیغ(درشت و بزرگ هستند) آن را جدا کنید. سپس آن را به قطعات ۴×۲ سانتی برش دهید آن‌ها را خوب خشک کنید و در ظرف گودی بریزید.
2. سویا سس و نمک و فلفل را با آن مخلوط کنید و دقت کنید تمام قسمت‌ها آغشته به سویا سس شوند. بگذارید ۳۰ دقیقه در این سس بماند تا مزه‌دار شود.
3. بعد این مدت کنجد را درون ظرف بریزید و ماهی‌ها را خوب آغشته به کنجد کنید.
4. در یک تابه روغن بریزید و بگذارید داغ شود ماهی‌ها را در آن سرخ کنید برای هر طرف ۳ دقیقه کافی است. ماهی‌ها را از روغن در آورید و بر روی حوله کاغذی بگذارید تا روغن اضافی گرفته شود.
5. آن‌را گرم نگه دارید تا مراحل بعدی آماده شود. کدوها را با پوست حبه قندی کمی بزرگتر خرد کنید .پیازچه‌ها را هم به صورت مورب خرد کنید. ۱ بند انگشتی. اکنون ۲ قاشق غذاخوری روغن را داخل تابه بریزید.و کدو را به همراه پیازچه‌ها در زوغن ریخته و به مدت ۲ تا ۳ دقیقه سرخ کنید.
6. پوست لیمو ترش,آب لیمو ترش,رزدجوبه و آب ماهی یا آب معمولی را به آن اضافه کنید و بگذارید جوش بیاید. خامه را به آن اضافه کنید(قبلش خامه را با چنگال بزنید) و خو بزنید تا مخلوط شوند.
7. اکنون ماهی‌های سرخ کرده را به این مخلوط اضافه کنید و آهسته هم بزنید تا ماهی به خوبی با سس و سبریجات مخلوط شود و داغ شود. احتیاجی به پخت بیشتر نیست چون در این غذا که به نوعی از غذاهای چینی است سبزیجات کمی باید دندانگیر باشد.
8. آن‌را در ظرف کشیده و با لیمو و پیازچه تزیین کنید. این غذا باید کاملا مخلوط شود در عکس برای نمایان شدن ماهی , غذا مخلوط نشده است. طعم دهنده الیت فراموش نشه.