1. یک لیوان آب یا شیر ولرم را با یک قاشق مرباخوری خمیر مایه ریز و یک قاشق مرباخوری شکر مخلوط کرده و کمی استراحت می‌دهید تا روی آب حباب‌هایی تشکیل شود.
2. بعد یک قاشق چای‌خوری نمک و دو قاشق غذاخوری روغن زیتون مولیناری را به آن اضافه کرده و بعد در حدود دو لیوان آرد سفید را تا زمانی‌که خمیر به دست نچسبد به آن اضافه کرده 10 دقیقه ورز می‌دهیم و یک ساعت در جای کمی گرم با روی سلفون کشیده استراحت می‌دهیم.
3. سيصد گرم گوشت چرخ کرده و یک عدد پیاز رنده شده و آبگرفته و سه عدد گوجه‌فرنگی چرخ شده و آبگرفته به اضافه نمک و فلفل و در صورت دسترسی به ادویه کیمیون ترکیه کمی از این ادویه باهم مخلوط کرده.
4. خمیر را بعد از عمل آمدن به اندازه دلخواه در سینی فر نازک باز کرده و از این مایع گوشت به تمامی سطح خمیر پخش می‌کنیم و با دست هم کمی فشار می‌دهیم تا مواد به خمیر تقریبا بچسبد.
5. فر را از قبل با حرارت 220 دجه سانتی‌گراد گرم کرده و له معجون‌ها را در آن قرار داده تا بپزد و کمی طلایی شود ولی مواظب باشید خمیر زود خشک می‌شود.
6. برای سرو این غذا پیاز از خلالی کرده بامقداری سماق مخلوط کرده و با جعفری لای غذا گذاشته و تا می‌کنیم و نوش جان می‌کنیم.