۱ – شربتی خنک کننده
نعنای تازه و آبلیمو این معجون معطر را سر حال می آورد. استفاده از لیمو و نعنا در ترکیب این نوشیدنی باعث تازگی و طراوت بخشی آن را افزایش می دهد . نعنا و لیمو را با مقداری آب گازدار مخلوط کنید.
۲ – نوشیدنی هندوانه
این نوشیدنی ترکیبی از پوره میوه با یخ و آب گازدار می باشد. برای خامه‌دار شدن آن یک قاشق پر ماست به نوشیدنی اضافه کنید و برای تزیین هم از تکه های میوه استفاده نمایید.
۳ – معجون خنک کننده هندوانه
برای درست کردن این نوشیدنی هندوانه مخلوط شده را با آب انگور سفید، آبلیمو، شکر، نعناع و آب گازدار ترکیب نمایید و یک نوشیدنی خوشمزه درست کنید.
۴ – نوشیدنی خیار
برای مزه دار کردن و شیرین کردن آب از لیمو ، خیار و نعناع تازه استفاده نمایید و یک نوشیدنی خوشمزه و متفاوت تهیه کنید.
۵ – نوشیدنی توت و انبه
ترکیب آب گازدار با طعم توت با میوه های تازه نوشیدنی شیرین و خنکی می شود که در ترکیبش از شکر استفاده نشده است.
۶ – چای سبز هلو – نعناع
اضافه کردن نکتار هلو و نعناع تازه تغییری در طعم این چای کم شیرین ایجاد می کند.
۷ – چای انبه نعنایی
این آیس تی با طعم انبه و نعنا را مقداری شیرین کنید.
۸ – خنک کننده با طعم انواع توت
این خنک کننده آکنده از توت فرنگی، تمشک و قره‌قاط( تمشک آبی) نوشیدنی خنک کننده بسیار مناسبی برای رفع عطش می باشد. برای کسب نتیجه بهتر با میوه های کاملاً یخ زده شروع کنید.
۹ – آیس تی( چای سرد) با طعم توت فرنگی
می توانید به جای استفاده از توت فرنگی تازه از توت فرنگی های فریز شده برای این آیس تی استفاده نمایید. حواستان باشد که از توت فرنگی های شیرین نشده استفاده نمایید.
۱۰ – آب با طعم دلپذیر لیمو
زمانی که چند برش لیمو ترش و چند پر از گیاهان معطر را برای ساعتی یا بیشتر در ۱ لیوان آب بریزید و بگذارید برای ساعتی یا بیشتر بماند. آب طعم فوق العاده ای پیدا می کند و از نوشیدن آن بسیار لذت خواهید برد. از اضافه کردن شکر به این نوشیدنی خودداری نمایید. این نوشیدنی برای رفع عطش بسیار مناسب می باشد.
۱۱ – آیس تی نعنایی
با استفاده از این چای میوه‌ای با طعم پرتقال و لیمو به همراه نعناع در تفریحات بیرونی از منزل تشنگی اعضای خانواده‌تان را برطرف نمایید.
۱۲ – چای تمشک داغ و ادویه‌دار
این نوشیدنی طعم بسیار خوبی دارد و رنگ قرمز یاقوتی آن بسیار چشم نواز است. تمشک های فریز شده( در صورتی که فصل تمشک تازه تمام شده باشد و به تمشک تازه دسترسی نداشته باشید) این امکان را فراهم می آورد تا در هر زمانی از سال از نوشیدن این چای عجیب لذت ببرید. با اضافه کردن تمشک به چایتان کمی از طعم های معمولی چون پرتقال و ادویه فاصله بگیرید.