1-آب ماهي را مي توان از 12 ساعت قبل تهيه كرده و نگهداري نماييد , در صورت تمايل مي توانيد آن را بصورت بسته بندي آماده از فروشگاهها خريداري كنيد .
2-شاه ميگو را بصورت برشهاي حلقوي يك سانتي متري خرد كنيد و در آرد ذرت بغلطانيد , ميگو را در قابلمه آبجوش با نمك بمدت 2 دقيقه بپزيد و آبكش كرده و روي دستمال تميزي قرار دهيد , اسفناجها را نيز به قابلمه آبجوش بيافزاييد و شعله زير آن را كم كرده تا بمدت 2 دقيقه با حرارت ملايم بجوشد سپس آبكش كرده و بلافاصله در كاسه آب يخ قرار دهيد , پس از اينكه اسفناجها خنك شدند , آنها را در پارچه تميزي بپيچيد تا آب اضافي آنها گرفته شود , برگهاي اسفناج را به تكه هاي 4*5 سانتي متري خرد كنيد , آب ماهي را بجوشانيد و به آن نمك اضافه كنيد , ميگو و اسفناج را به 4 بخش تقسيم كرده و در كاسه ها سرو كنيد و آب ماهي را روي آنها بريزيد .
در صورت رعايت مقادير مواد اوليه اين غذا براي 4 تا 6 نفر کافيست.

طرز تهيه آب ماهي :
1-آب را در قابلمه ريخته و سبزي معطر را افزوده , بگذاريد با حرارت ملايم جوش بيايد , درست قبل از اينكه آب بجوشد , سبزي را خارج كرده و آب آن را صاف كنيد .
2-قطعات ماهي را به آبي كه صاف نموده ايد اضافه كرده و آن را بجوشانيد و بلافاصله از روي گاز برداريد سپس مجددا آب آن را صاف كنيد .