1. ابتدا استخوان وفیله را از سینه مرغ جدا می‌کنیم . سپس با یک چاقوی تیز سینه بزرگ را به سه لایه نازک و سینه‌های کوچک را به دو لایه برش می‌زنیم.
2. لایه‌های سینه را در پاکت فریزر قرار می‌دهیم و با بیفتک کوب دو طرف آن را می‌کوبیم تا لایه‌ها نازک‌تر بشوند. اگه دوست داشتید سایز استیک‌ها کوچک‌تر باشند می‌تونید هر لایه را به دو قسمت بکنید. سپس زعفران وآب‌لیمو و کمی از ادویه‌ها(پودر سیر و زنجبیل و اویه کاری ونمک وفلفل )را به آن اضافه می‌کنیم و کاملا با هم مخلوط می‌کنیم و می‌گذاریم نیم ساعت بمونه تا کاملا مزه‌دار بشه.
3. حالا تخم‌مرغ را کاملا با چنگال می‌زنیم تا از حالت لختگی بیرون بیاد و کمی نمک و فلفل به آن اضافه می‌کنیم. آرد سوخاری هم با نصف قاشق چای‌خوری از هر کدام از ادویه‌های کاری و زنجبیل و پودر سیر مخلوط می‌کنیم. روغن در تابه می‌ریزیم و می گذاریم تا کاملا داغ بشه.
هر تکه سینه را ابتدا در تخم‌مرغ می‌زنیم. سپس کاملا به آرد سوخاری آغشته می‌کنیم.
4. استیک‌ها را در تابه می‌چنیم. بهتره اول حرارت کمی زیاد باشه تا استیک خودش را بگیره.
5. وقتی کاملا یک طرف آن برشته شد آن‌ها را بر می‌گردونیم تا سمت دیگه هم کاملا برشته بشه. بعد از این‌که استیک خودش را گرفت بهتره حرارت ملایم باشه تا مغز پخت بشه.
6. برای درست کردن سس قارچ‌ها را به صورت ورقه‌های نازک برش می‌زنیم و به یک قاشق آب‌لیمو آغشته می‌کنیم و بعد در کره آب شده روی حرارات بالا آن را تفت می‌دهیم تا قارچ آب نیندازه.
7. وقتی آب آن تموم شد و یک قاشق آرد و نمک و فلفل را به آن اضافه می‌کنیم و خوب مخلوط می‌کنیم و سپس شیر را به آن می‌افزاییم و روی حرارت ملایم به هم مي‌زنیم تا کمی غلیظ بشه(غلظتی شبیه ماست شل). سس را روی شعله پخش کن روی حرارت قرار می‌دهیم و پنیر پیتزا را به آن اضافه می‌کنیم تا آب بشه. سس را روی حرارت نگه می‌داریم تا لحظه سرو غذا.
8. در موقع سرو استیک‌ها را در ظرف مورد نظر می‌چینیم و سس را از روی حرارت بر می‌داریم و خامه را به آن اضافه می‌کنیم و سپس روی استیک می‌ریزیم. آن را تزیین می‌کنیم.