فر را روي حرارت دويست و هفتاد و پنج درجه فارنهايت گرم نگهداريد. دو عدد سفيده تخم مرغ را در كاسه ريخته و با همزن برقي آنقدر هم بزنيد تا كاملاَ سفيد شود و پف كند.
شكر را كم كم اضافه كنيد و به هم زدن ادامه دهيد تا سفيده تخم مرغ كاملاَ سفت شود بطوري‌كه جاي پره هاي همزن روي آن باقي بماند. سپس دو ورق كاغذ روغني رابه شكل دايره به طول بيست سانتي متر برش دهيد و روي سيني فر قرار دهيد. نصف مايه را روي يكي از كاغذ روغني‌ها بريزيد و نصف ديگر را روي كاغذ روغني ديگر بريزيد و با پشت قاشق صاف كنيد و روي آن بادام خرد شده بپاشيد.
سيني را در پنجره وسط فر به مدت سه الي چهل دقيقه قرار دهيد و تا نانها طلايي شوند . سپس سيني را از فر خارج كرده و كاغذ روغني را از نانها به آرامي جدا كنيد و بگذاريد تا نانها خنك شود .
در يك كاسه پنير خامه اي، خامه و عسل را با هم مخلوط كنيد و با همزن برقي بزنيد تا يكدست شود . دسر فیت و فان را با 2 لیوان شیر سرد مخلوط کرده و لابه لای نان ها همراه مخلوط خامه و عسل می‌ریزیم در آخر تمشك ها يا raspberry خرد شده را اضافه كنيد و به آرامي هم بزنيد . سپس روي يكي از نانها ماليده و نام ديگر را روي آن قرار دهيد و روي آن را با تمشك يا raspberry تزئين كنيد .