اول از همه ظرفی رو که می خواهیم این کیک رو توش درست کنیم انتخاب می کنیم و داخلش رو با فویل می‌پوشونیم( اگه قالب کمربندی داشته باشین که خیلی راحت تره).
بعدش یه ردیف از بیسکویت ها رو می چینیم کفش، حالا شیر، پودر کاکائو، نشاسته ذرت، نصف شکر رو با هم مخلوط می کنیم و روی حرارت خیلی کم می‌گذاریم و همون جوری هم می‌زنیم که مواد خوب خوب حل شن.
حالا زرده تخم مرغ رو با بقیه شکر با چنگال می‌زنیم تا رنگش روشن بشه و بعد به مخلوطی که روی گاز داریم اضافه اش می‌کنیم و هی هم می‌زنیم که خوب مخلوط شه.
حالا پودر ژلاتین رو با آب مخلوط می کنیم و همش هم می‌زنیمش که حالت پفکی پیدا کنه. بعدش به روش بن ماری( یعنی با استفاده از حرارت آب در حال جوش) آبش می کنیم تا رقیق شه.
شکلات تخته‌ای رو رنده می کنیم و به مخلوطمون اضافه می کنیمش. حالا وقت اضافه کردن ژلاتین هست.
بعد از اون هم شعله رو خاموش می کنیم و یک مقداری که خنک شد خامه رو اضافه می کنیم.
حالا می‌ریم سراغ اون ظرف آماده و یکم از این مخلوط رو می‌ریزیم روش که کامل همه رو بگیره. بعدش که ردیف دیگه بیسکویت می چینیم. این کار رو ادامه می‌دیم تا تموم شه، آخرین ردیف حتما باید بیسکویت باشه و دیگه نباید روش اون شکلات رو بریزیم.
حالا می‌گذاریم تو یخچال که خودش رو خوب بگیره. اگه مثل من هی دلتون میخواد زود نتیجه اش رو ببینین توصیه می کنم که شب درست کنین و بذارین تا فردا بمونه که خوب خودش رو بگیره چون اگه زود برگردونین همه شکلات ها پخش میشه.
۵-۶ ساعت بذارین بمونه تو یخچال.
بعد هم که در آوردینش برش گردونین تو یه ظرف خوشگل و روش رو با شکلات تخته ای آب شده و هر چی دوست دارین تزیین کنین.