این استیك بسیار خوشمزه است و براساس غذاهای اسپانیایی از پاپریكا و چیلی گریل شده و فلفل درست شده است. خصوصیت این استیك‌ آبدار بودن آن است و سرو آن نیز به زیبایی این غذا كمك می‌كند. این استیك‌ را معمولا با نان پیتا و سالاد یا كمی برنج می‌خورند

یك تابه گریل را روی حرارت زیاد گاز بگذارید تا كاملا داغ شود. فلفل دلمه‌ای قرمز را از وسط به دو نیم كرده و به استیك به خوبی نمك و فلفل بزنید و با یك فرچه، روغن زیتون را روی آن بمالید تا آماده پخت شود. مطمئن شوید كه دوطرف استیك ادویه دارد.
برای پخت استیك:
استیك‌ها را درون تابه گریل همراه فلفل‌ها بخوابانید، هر طرف استیك نیاز به 5 تا 8 دقیقه زمان برای پخت كامل دارد. البته زمان پخت استیك همیشه بستگی به سلیقه افراد دارد پس به خوبی استیك را در دو طرف بچرخانید تا دو طرف گوشت به یك میزان پخته شود. در همین حین سیر را روی استیك رنده كنید و پس از اینكه مطمئن شدید كه كاملا استیك پخته شده است آن را از روی حرارت برداشته و داخل ظرفی كه می‌خواهید سرو كنید قرار دهید.
برای سرو
استیك‌ها را در بشقاب قرار داده و با یك چاقوی تیز برش بزنید و روی آن را روغن زیتون و آبلیمو بریزید تا آبدارتر به نظر برسد. وقت آن رسیده تا فلفل‌ها را از روی گریل بردارید و به صورت زیبایی روی استیك‌ها بچینید و كرم فرانسوی را روی آن قرار دهید و سرو كنید.