1. خمیر مایه را با یک قاشق مرباخوری شکر و آب ولرم عمل بیاورید. تمام مواد خمیر به جز آرد را با هم مخلوط کرده هم بزنید تا یک‌دست شوند.
2. خمیر مایه عمل آمده را به مواد افزوده آرد را به تدریج اضافه کنید تا خمیر به دست نچسبد خمیر را روی سطح آردپاشی شده قرار داده و ورز دهید تا یک‌دست و نرم شده و چسبندگی آن کاملا گرفته شود ولی در عین حال نرم و لطیف بماند.
3. خمیر را در ظرفی با گنجایش کافی که داخل آن یک قاشق غذاخوری روغن مایع ریخته اید بگذارید و خمیر را یک دور در آن بگردانید تا تمام سطح خمیر چرب شود روی خمیر رابا دستمال نخی تمیزی پوشانده و استراحت دهید تا خمیر عمل آمده و حجم آن دو برابر شود(یک تا یک ونیم ساعت).
4. برای تهیه مواد میانی تمام مواد را با هم مخلوط کنید. بعد از اتمام زمان استراحت، خمیر را روی سطح آرد پاشی شده به شکل مستطیل به ضخامت 3 تا 4 میلی متر باز کنید روی خمیر را با قلم‌مو آب مالیده و کمی کره سپس مواد میانی را روی خمیر به فاصله دو سانتی‌متر از یک لبه خمیر پخش کنید.
5. با کف دست روی مواد میانی فشار دهید تا کاملا به سطح خمیر بچسبد، از یک سمت خمیر شروع به رول کردن نمایید. لبه خالی خمیر را با قلم مو مرطوب کرده و رول را محکم کنید.
6. رول را درون قالب مورد نظر می‌گذاریم و روی آن پارچه تمیز قرار می‌دهیم تا حجمش ۲ برابر شود. با کارد روی سطح کار چند برش ایجاد کنید. دمای فر ۱۸۰ درجه به مدت ۳۰ دقیقه زمان می‌دهیم.